Jordis - řemeslná čokoláda
Čokoláda k narozeninám Clock
Snědeno

Čokoláda k narozeninám Clock

CLOCK 10 let

Když za námi kluci z pivovaru Clock přišli s tím, že by od nás chtěli čokoládu k desátému výročí založení pivovaru, nadšeně jsme souhlasili. Slovo dalo slovo a začala se rýsovat chuťová kombinace. 

Do čokolády jsme se snažili promítnout charakter, který bude vyzdvihovat její kvalitu a zároveň připomene filozofii pivovaru Clock – dělat kvalitní klasická piva, ale také neotřelé chuťové kombinace. První vrstvu tvoří mléčná 47% čokoláda, kterou jsme posypali kousky sladu a zalili druhou vrstvou bílé čokolády s bezovým květem. Již tak zajímavou kombinaci jsme ještě doplnili kousky lyofilizované maracuji a manga a myslíme si, že se povedlo vytvořit jednu z nejlepších čokolád, která v naší dílně vznikla. Ze začátku vás pohltí smetanová kombinace kakaa a mléka. Vzápětí začnou vyskakovat křupavé ovocné kousky, na řadu přichází sladové tóny a závěrem vás ještě dlouho bude bavit bezový květ. 

Tímto přejeme vše nejlepší k desátým narozeninám pivovaru Clock.

Složení

čokoláda: kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr, kakaové boby, slad, bezový květ sušený, posyp: lyofilizované mango (5 %), lyofilizovaná marakuja (5 %).

Hmotnost: 50 g

Obsah kakaové sušiny nejméně: 46 %.

Může obsahovat stopy lískových ořechů a mandlí.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty

Výživové údaje ve 100 g 
Energie: 653kCal/2734kJ;  
tuky: 46 g z toho nas. mas. kys.: 27 g;
sacharidy: 38 g z toho cukry: 34 g;
bílkoviny: 7 g;
sůl: 0,23 g