Jordis - řemeslná čokoláda
Tmavá čokoláda s fialkami a pylem

Tmavá čokoláda s fialkami a pylem

UKRAJINA

Do třetice všeho dobrého!

Válka na Ukrajině bohužel neustává, a tím pádem ani my nemáme žaludek na to nepokračovat v pomoci bránícímu se národu. Sice nás nebaví číst útočné komentáře, kterých jsme si v loni užili dostatek a i letos s nimi počítáme. Nezabrání nám ale pomáhat dál.

Na grafice ukrajinské čokolády pro rok 2023 pracoval náš kamarád, výtvarník a také autor mnoha motivů na našich obalech Martin Kaiser. Letos jsme požádali skvělou ilustrátorku a milou osobu v jedné Elišku Podzimkovou, aby navrhla design obalu pro v pořadí třetí ukrajinskou čokoládu. My jsme přidali svůj díl ve formě tmavé čokolády s kandovanou fialkou a květovým pylem. 

Stejně jako v minulých letech jsme vyrobili tisíc kusů čokolád a i letos darujeme 100 Kč z každé prodané tabulky (celkem 100 tisíc) na konto organizace Člověk v tísni - SOS Ukrajina. Samozřejmostí je, že opět zveřejníme i potvrzení o daru. Zbývajících 12 Kč odevzdáme ve formě DPH do společné státní pokladny.

Chtěli bychom zdůraznit, že nežádáme žádné milodary. Pouze vám nabízíme kvalitní tabulku čokolády za cenu, která není vyšší než obvykle a její koupí zároveň pomůžete někomu v nouzi. Nezapomeňte také na to, že je na každém z nás, jak a komu chceme pomáhat. Důležité je, že tak konáme.

Děkujeme.

Na tento produkt nelze uplatnit slevový kód a jiné slevy.

Složení

čokoláda: (kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo), posyp: kandované fialky (10 %), pyl (5 %).

Hmotnost: 50 g

Obsah kakaové sušiny nejméně: 67 %.

Může obsahovat stopy lískových ořechůmandlí a mléka.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty

Výživové údaje ve 100 g 
Energie: 558kCal/2337kJ;  
tuky: 37 g z toho nas. mas. kys.: 22 g;
sacharidy: 50 g z toho cukry: 30 g;
bílkoviny: 7 g;
sůl: 0,02 g

 

Skladem
112 Kč
100 Kč bez DPH
- +
ks

Ochutnejte také

JARNÍ
24 Kč
- +
ks
Bronzová
medaile
HRK
124 Kč
- +
ks